Číslo účtu

2769833457/0200

IBAN SK72 0200 0000 0027 6983 3457

Ako získať pomoc

Vypíšte dotazník z formulárov a zašlite na adresu Občianskeho združenia. My sa s vami skontaktujeme a zvážime formu pomoci.


Plesám a teším sa, že si milosrdný, lebo si zhliadol na moju poníženosť.“
Žalm 31,8

Od pondelka do piatku mali možnosť deti z OZ Maják nádeje spolu s deťmi z krízového centra na Adlerovej 4 v Košiciach, zažiť fantastický tábor. Realizoval sa v Košiciach a každý deň bol priam nabitý skvelým programom. Začalo sa to zoznamovacím pondelkom. V utorok bola naplánovaná ZOO spolu s Dinoparkom. Deti mali výbornú náladu, spolu im bolo naozaj skvele. Animátorky Nika a Any boli dušou celého tábora a deti to hneď vycítili – veľmi si ich obľúbili. V stredu bol športový deň – vďaka dobrovoľníkom z Active live. Decká sme dokonca mohli vidieť aj v televízii – v hlavných správach na STV1, ako bežia a súťažia.

Poobede nám pracovníčky životného prostredia pomohli rozpamätať sa na vhodné správanie sa v lese a spríjemnili nám prednášky pútavými hrami a obrázkami. Vo štvrtok sme navštívili krásny ranč s koníkmi pri Bukovci. Deti mohli koníky hladkať, čistiť a potom sa na nich voziť. Poobede bol program na Alpinke – Tarzánia pre všetkých odvážlivcov, skákacie atrakcie a vozenie sa na motokárach – pre všetkých športuchtivých. Piatok bol venovaný výrobe krásnych obrázkov a športovaniu v Indiánskom údolí Manitou. Celé dni boli pestré a veľmi veselé. Deti sa mohli na čerstvom vzduchu dosýta vybehať a vyskákať, spoznávať prírodu, zažiť nové priateľstvá a budovať spolu súdržnosť a tímovosť.

Zo srdca ďakujeme za tento tábor Dobrovoľníckemu centru Košického samosprávneho kraja, Košickému samosprávnemu kraju a Mestu Košice, zvlášť ďakujeme p. Mirke Langerovej, p. Martinovi Ištvánovi a dobrovoľníčkam, ako aj všetkým, ktorí nám pripravili týždeň plný radosti a zážitkov.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06