Lepšie je na tom chudobný
„Lepšie je na tom chudobný, ak je zdravý a mocný v sile, ako nevládny a neduhom bičovaný boháč.“
Sir 30,14

Bábkové divadlo - 29.5.2013

Deti z naších rodín mali možnosť zúčastniť sa bábkového divadla s názvom En ten - tiky.
Deti tak uvideli ďalšie divadlo - okrem Štátneho divadla v Košiciach,  ktoré navštevujú pri pozeraní rozprávok.babk-divadlo.jpg
Keďže sme mali k dispozícií viac lístkov, pripojili sa k nám aj deti z Detského domova a z Luníka IX.
Predstavenie mohli vidieť aj mamky, ktoré prišli so svojimi deťmi.
Ďakujeme Erike a Aďke, ktoré aj napriek pracovnému vyťaženiu, išli s deťmi do divadla.