Deti z naších rodín mali možnosť zúčastniť sa bábkového divadla s názvom En ten - tiky.
Deti tak uvideli ďalšie divadlo - okrem Štátneho divadla v Košiciach, ktoré navštevujú pri pozeraní rozprávok.
Keďže sme mali k dispozícií viac lístkov, pripojili sa k nám aj deti z Detského domova a z Luníka IX.
Predstavenie mohli vidieť aj mamky, ktoré prišli so svojimi deťmi.
Ďakujeme Erike a Aďke, ktoré aj napriek pracovnému vyťaženiu, išli s deťmi do divadla.
Blahoslavení chudobní v duchu
„Blahoslavení chudobní v duchu, lebo ich je nebeské kráľovstvo.“
Mt 5,3
Mt 5,3
Bábkové divadlo - 29.5.2013
Soňa Vancáková